o mnie

strona

marek-ciesla-zdjecie-profiloweNazywam się Marek Cieśla – jestem przedsiębiorcą z ponad 15-letnim doświadczeniem. Skończyłem studia MBA Oxford Brooks, Westminster College of Computer, Kilburn College. W wolnej chwili staram się aktywnie uczestniczyć w zajęciach CrossFit i Kettlebell.

Jestem założycielem agencji MIMIGroup, zajmującej się doradztwem dla startupów pod kątem product launchów. Zgodnie z danymi, które udostępnia PARP – 4 na 10 projektów z Polski, które zebrały największe finansowanie, były przeprowadzone przez MIMIGroup.

Pierwsze doświadczenie w wykorzystaniu nowych technik sprzedaży oraz marketingu internetowego zdobyłem, pracując dla firm tj.: DivX Inc. (San Diego) i BitTorrent (San Francisco).

Jestem również założycielem firmy rozwijącej pierwszy w Polsce odtwarzacz video – ALLPlayer, na którego myśl pewnie nie jednej osobie, łza się w oku kręci oraz benchmarku do PC – Catzilla i narzędzia do przedsprzedaży Sneakpick. Ponadto jestem udziałowcem i doradcą w takich firmach jak RoboCore, Sher.ly, Swimmo, BarberHouse, Crosslifter oraz Balldur.